Atribuită Cumpărare directă

Elaborare documentatie tehnica, piese scrise si desenate, intocmire parte economica: Asfaltare retea de strazi si drumuri comunale

Număr anunț
DA26053333
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521362)
Furnizor / câștigător
PRIMEX CONS SRL (CUI 11823061)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat