Atribuită
Cumpărare directă
Laptop SMB ASUSPRO P2540FA-DM0120, 15.6 FHD (1920x1080) Anti-reflexie (mat), LED Backlit, Intel Core i5-10210U (6M Cache, 1.6 GHz up to 4.2 GHz, 4C/8T), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 2666MHz (onboard), 1 slot liber, suporta maxim 24GB RAM, SSD 512GB M.2 PCIEG3x2 NVME, 1 slot standard SATA liber, Service-door pentru unpgrade simplu si facil, Card Reader SD, 8X Multi DL DVD-RW, Built-in speaker 2*2W, Built- in microphone, SonicMaster, HD Webcam, LAN 10/100/1000, WLAN 802.11ac+Bluetooth 4.2 (Dual band) 2*2, FingerPrint Reader, Porturi: 3x USB3.2 Type A (Gen1) / 1x USB2.0 Type A (Gen1) / 1x RJ45 / 1x VGA / 1x HDMI1.4 / 1x Audio Combo Jack, Adaptor 65W fi 4.5, Baterie inlocuibila 4 celule Li-Ion 48Whr, Autonomie pana la 12 ore; Tastatura Chiclet isolated numpad key, culoare Black, IMR, US Military grade 810G (heavy duty robustness), Securitate: TPM2.0, HDD User Password Protection and Security, BIOS Booting User Password Protection, Computrace ready from BIOS, Certificari: UL, CE Marking Compliance, FCC Compliance, BSMI, Australia C-TICK / NZ A-Tick Compliance, Energy Star, RoHS; Greutate 2.37Kg, Dimensiuni: 380x256x23.36mm (WxDxH); Endless OS, Garantie 3 ani !!!
- Număr anunț
- DA26038473
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.