Atribuită Cumpărare directă

BALON COTAT CU DOP 250 ML CLASA A - 6 BUC; BALON COTAT CU DOP 500 ML CLASA A - 6 BUC; PISETE - 6 BUC;

Număr anunț
DA26043425
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,34 RON
Valoare atribuită
287,34 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,34 RON

din 287,34 RON estimat