Atribuită Cumpărare directă

Cherestea rasinoase: dulap, grosime 50 mm, lungime 4 m, latime medie 300 mm si scandura, grosime 24mm, lungime 4 m.

Număr anunț
DA26053423
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
03419000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.588,20 RON
Valoare atribuită
10.588,20 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.588,20 RON

din 10.588,20 RON estimat