Atribuită
Cumpărare directă
stut2x9.24 mufa redus2x15.12 banda montaj2x21 surub14x1.26 conector4x32.77 stecher8x12.61 ghem ata2x14,29 cot pe2x12.61 robinet2x48.74 reductie3x8.52 cot3x6.3 dop2x5.04 coada unelte 2x6.72 cot pe 2x24.79 dop2x5.04 pe28x3.19 cot pe2x10.08 mufa3x7.14 mops1x37.82 panza flex1x43.7 ochelari nprotectie1x11.76 reductie3x11.76 mufa zn3x10.92 boilar1x521 panza umbriore18x7.14 colier plastic2x12.6
- Număr anunț
- DA26067725
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.586,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.586,80 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.