Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Judetean Valcea achizitioneaza servicii pentru publicarea a doua anunturi, pe care le vom transmite pe adresa de e-mail mentionata mai sus. Anunturile se vor publica la interval de 3 zile calendaristice, in urmatoarea ordine: - Anuntul nr.10997/23.07.2020 si apoi, la interval de 3 zile calendaristice, Anuntul nr.10998/23.07.2020.
- Număr anunț
- DA26047087
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.