Atribuită Cumpărare directă

Darunavir Mylan 800mg*30cpr.film / DARUNAVIRUM / MYLAN referat infectioase COVID16839/27.07.2020

Număr anunț
DA26045613
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.590 RON
Valoare atribuită
35.590 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.590 RON

din 35.590 RON estimat