Atribuită Cumpărare directă

PRISTA ROLON 68 pt reductoare

Număr anunț
DA26038926
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
PRISTA OIL ROMANIA SA (CUI 10791204)
Cod CPV
09211500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.610 RON
Valoare atribuită
8.610 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.610 RON

din 8.610 RON estimat