Atribuită Cumpărare directă

Bec vapori sodiu 70 W, dulie E27, 230 V

Număr anunț
DA26061743
Autoritate contractantă
COMUNA PUTNA (PRIMARIA PUTNA) (CUI 4441379)
Furnizor / câștigător
SMART ENERGY SRL (CUI 19030541)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.044 RON
Valoare atribuită
1.044 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044 RON

din 1.044 RON estimat