Atribuită Cumpărare directă

Dispenser spray dezinfectant epidermic Rubbermaid (3 buc.) și rezervă dezinfectant epidermic compatibila cu dispenserul Rubbermaid 400 ml (12 buc.)

Număr anunț
DA26046089
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,96 RON
Valoare atribuită
864,96 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,96 RON

din 864,96 RON estimat