Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere : 5 buc X Cartuș toner compatibil HP 285A, 2000 pag, 2 buc X Cartus toner compatibil HP CF226X, 9000 pag., 2 buc x Cartus toner compatibil HP CF259X, 10000 pag, 2 buc x Cartus toner compatibil XEROX WC 3210/3220, 4000 pag, 2 buc x Cartus toner compatibil XEROX WC 3215/3225, 3000 pag., 2 buc x Cartus toner compatibil Lexmark MX310 60F2H00 , 10000 pag, 3 buc x Cartus toner compatibil HP CF280X, 6900 pag, 2 buc x Cartus toner compatibil HP CE278X, 3000 pag, 4 buc x Cartus toner compatibil Samsung MLT-D103L , 2500 pag, 2 buc x Cartus toner compatibil Samsung MLT-D119S, 3000 pag.
- Număr anunț
- DA26064590
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.611 RON
- Valoare atribuită
- 1.611 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.