Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de asigurare auto civilă obligatorie pentru 2 autoturisme cu valabilitate până la data de 31.12.2020 si asigurare pentru 4 persoane cu valabilitate până la data de 31.12.2020.

Număr anunț
DA26056442
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,08 RON
Valoare atribuită
242,08 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,08 RON

din 242,08 RON estimat