Atribuită
Cumpărare directă
INTOCMIRE DOCUMENTATIE CADASTRALA PENTRU REPOZITIONAREA IMOBILULUI IDENTIFICAT PRIN NR. CAD. Cc 3434/4/2, Cc 3434/1, 3434/2, 3434/3/b/1 INSCRIS IN CF NR. 401610 IN SUPRAFATA DE 10.493 mp, IN INTRAVILANUL LOCALITATII IZVIN - TEREN PENTRU DRUM IN INTRAVILAN EXTINS - CONFORM SOLICITARI BENEFICIAR SI LEGISLATIE IN VIGOARE.
- Număr anunț
- DA26050523
- Autoritate contractantă
- Orasul Recas (CUI 2512589)
- Furnizor / câștigător
- DECATOP CONS SRL (CUI 19707321)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.