Atribuită
Cumpărare directă
BORS DE TECUCI PENTRU INACRIT CIORBE, IMBUTELIAT LA PETURI DE UN LITRU. - 30buc BANANE - 60kg CARTOFI ALBI - 300kg CEAPA GALBENA DE BUZAU, PLATA -50kg MORCOV CU PAMANT -50kg MERE DE SOI IONATAN (ROSII) - 55kg TELINA RADACINA - 25kg PASTARNAC RADACINA = 20kg VARZA ALBA DE COVASNA - 20kg ARDEI GRAS ROSU - 30kg PATRUNJEL VERDE - 1 LEGATURA -80buc NECTARINE- 80kg DOVLECEI - 30kg
- Număr anunț
- DA26061071
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- VOAIDES COSTICA (CUI 33136280)
- Cod CPV
- 15300000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.780 RON
- Valoare atribuită
- 2.780 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.