Atribuită Cumpărare directă

PANOU INFORMARE, - din material PVC, grosime de 4mm, rezistent la exterior minim 2 ani, imprimare cu vopsea UV, dimensiune de 60/90cm, in vederea informarii publicului cu privire la elaborarea Planului Urbanistic Zonal si RLU pentru " Lotizare teren in vederea construirii de locuinte individuale, imprejmuire proprietate si bransamente" situat in Hunedoara, str. Gorunilor f.n., jud. Hunedoara.

Număr anunț
DA26046608
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
35261000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat