Atribuită Cumpărare directă

Anvelope vara 215/65 R16 HANKOOK Dynapro Hp2 Ra33 102 XLT - sunt produse in Ungaria, marca anvelopelor este HANKOOK, modelul este Dynapro Hp2 Ra33, latimea benzii de rulare este de 215 mm, raportul intre inatime si latime este de 65% iar diametrul interior al anvelopei este de 16 inchi (toli). Pentru siguranta dumneavoastra respectati indicii de incarcare si viteza maxima marcati pe anvelopa, respectiv 102 XL si T. Folositi aceste anvelope 215/65 r16 in anotimpul si conform specificatiilor tehnice ale producatorului.

Număr anunț
DA26054423
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
VANYSON COMPLEX SRL (CUI 31461519)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat