Atribuită Cumpărare directă

pensula = 6 buc, pensula 75= 6 buc, perie sarma= 8 buc, galeata cauc 16l= 5 buc, roata roaba siliconata=1

Număr anunț
DA26042375
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,04 RON
Valoare atribuită
149,04 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,04 RON

din 149,04 RON estimat