Atribuită
Cumpărare directă
Constitutia Romaniei. Conventia Europeana a Drepturilor Omului. Carta Drepturilor Fundamentale a Uniunii Europene. Editia 2020 (2020) [Editura Rosetti]-buc 2 Legea contenciosului administrativ. Editia a IV-a. Comentata si adnotata. Cuprinde legislatie, jurisprudenta si doctrina de Gabriela Bogasiu (2018) [Editura Universul Juridic] -buc 2 Codul fiscal cu Norme si Codul de procedura fiscala. Editie tiparita pe hartie alba. 2020 Cu ultimele modificari aduse prin : O.G. nr 5/2020 si O.G. nr 6/2020 (2020) [Editura Universul Juridic] buc 2 Codul civil. Codul de procedura civila. Actualizat la 9 ianuarie 2020 (2020) [Editura Hamangiu] (379259) buc 2
- Număr anunț
- DA26046491
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,86 RON
- Valoare atribuită
- 474,86 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.