Atribuită Cumpărare directă

aparat de spalat cu presiune Husqvarna PW 345C , Presiune maximă 145 bar Presiunea de operare Max 135 bar Flux de apă 420-550 l/h Temperatura maximă de admisie a apei 40 °C Putere maximă de aspirare 1 m Lungime a cablului 5 m Putere 2400 W Lungime furtun 8 m mai putin

Număr anunț
DA26055515
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,58 RON
Valoare atribuită
1.049,58 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,58 RON

din 1.049,58 RON estimat