Atribuită Cumpărare directă

Saci menaj 60 litri, 25buc/rola MS60X70L25ECO50 ECO Bags Basic DESCRIERE: Saci menaj 60 litri, 25buc/rola MS60X70L25ECO50 ECO Bags Basic Odorizant WC BREF 50g (bilute colorate) DESCRIERE: Odorizant WC BREF 50g (bilute colorate) Faras plastic 4004 DESCRIERE: Faras plastic 4004 Matura nuiele cu coada DESCRIERE: Matura nuiele cu coada Ajax praf 450g DESCRIERE: Ajax praf 450g

Număr anunț
DA26055430
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.595 RON
Valoare atribuită
2.595 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.595 RON

din 2.595 RON estimat