Atribuită Cumpărare directă

OFERTA Numar anunt: ADV1158087 ANVELOPE MATADOR FHR 4 REGIONAL - M+S 295/80 R22.5 - 154/149M = 1350 RON/BUC (2 BUC = 2700 RON) ANVELOPE PIRELLI FR25 - M+S 315/80 R22.5 - 156/150L = 1420 RON/BUC (2 BUC = 2840 RON) La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. LIVRAREA, MONTAREA, ECHILIBRAREA SE VA FACE LA LA PUNCTUL DE LUCRU DIN B-DUL DEM RADULESCU, NR.32 DE PE RAZA MUNICIPIULUI RAMNICU VALCEA- SC NURVIL TUNING SRL, CU MONTAJ SI ECOTAXA INCLUSE IN PRET. Plata se va efectua in termen de 30 zile prin OP Valabilitate oferta 30 zile.

Număr anunț
DA26045433
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.540 RON
Valoare atribuită
5.540 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.540 RON

din 5.540 RON estimat