Atribuită Cumpărare directă

reincarcare cartuse toner comanda nr33 : 2 buc lexmark x363 ( 2x210 ron)=420 , 2 buc lexmark x466 (2x260rom)=520 ron , 1 buc lexmark x464 (1x260 ron)= 260 ron ,fara tva

Număr anunț
DA26060222
Autoritate contractantă
Agentia de plati si interventie pentru agricultura-centrul judetean Mures (CUI 23143514)
Furnizor / câștigător
CRIOM S.R.L. (CUI 21673590)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat