Atribuită Cumpărare directă

Furnizare consumabile motounelte pentru Serviciul public de apa si canalizare Dragos Voda -cap trimmy T45 M12X = 1x190 -tub cu vasilina 225 gr. = 1x23 -filtru aer 545RX = 1x65 -fir trimmy 3,mmx56m = 1x60

Număr anunț
DA26053060
Autoritate contractantă
Serviciul public de Alimentare cu apa si Canalizare (CUI 42036271)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,04 RON
Valoare atribuită
284,04 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,04 RON

din 284,04 RON estimat