Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG DULAP din pal cires echipament cadre L-1000 X AD-600 X H-1900 x 18 bucati DULAP din pal cires echipament/documente profesori L-1000 X AD-600 X H-1900 x 18 bucati DULAP din pal cires documente L-1000 X AD-400 X H-1900 x 68 bucati

Număr anunț
DA26054757
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.515,86 RON
Valoare atribuită
51.515,86 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.515,86 RON

din 51.515,86 RON estimat