Atribuită Cumpărare directă

Motopompa Honda WB30XT3 - PUTERE: 4,8CP - INALTIMEA DE RIDICARE: 28M - DIAMETRUL DE REFULARE/ASPIRARE 3’’ - DEBIT 1100 L/MIN - TURATIE MAX. 3900 +/-100 ROT.MIN - MOTOR HONDA GX160

Număr anunț
DA26075609
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,61 RON
Valoare atribuită
1.512,61 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,61 RON

din 1.512,61 RON estimat