Atribuită Cumpărare directă

canule O2 adult = 2.000 buc, copii = 300 buc sonde aspiratie de la 2.5-9= cate 10 buc sonde iot nr.7 = 10, nr. 7.5 =10 buc filtre antibateriene aulti = 10 buc filtre ab pediatrice = 10 buc combitube 41 = 15 combitube 37 = 5 buc

Număr anunț
DA26055074
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.652 RON
Valoare atribuită
32.652 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.652 RON

din 32.652 RON estimat