Atribuită Cumpărare directă

Memorie USB HAMA Fancy 108062, 64GB, USB 2.0, argintiu

Număr anunț
DA26076744
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,10 RON
Valoare atribuită
383,10 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,10 RON

din 383,10 RON estimat