Atribuită
Cumpărare directă
1 1140009 ALCOOL ETILIC ABSOLUT INDIGEN 10.00 l RON 66.83 126.98 795.28 2 1140024 ACETONITRIL ,PURITATE HPLC 99,9%,FLACON 2,5L 4.00 buc RON 101.89 77.44 485.00 3 1140041 ACETONA pa 8.00 buc RON 14.18 21.55 134.99 4 1140009 HYDROGEN PEROXIDE 30%,STABILISED ANALAR NORMAPUR HYDROGEN PEROXIDE 30%,STABILISED ANALAR NORMAPUR ,ANALYTICAL REAGENT 23619.297 VWR INTERNATIONAL GMBH 2.00 l RON 69.27 26.32 164.86 5 1140027 METANOL 2,5L 4.00 buc RON 34.05 25.88 162.08
- Număr anunț
- DA26076358
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.464,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.464,04 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.