Atribuită Cumpărare directă

GLUCOZA SOL.PERF. 5% PUNGA 500ML CU 1 CONECTOR X 20 - GLUCOSUM PREZENTA TINE LOCDE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26058054
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.682,50 RON
Valoare atribuită
2.682,50 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.682,50 RON

din 2.682,50 RON estimat