Atribuită
Cumpărare directă
autoritatea contractanta achizitioneaza 1 buc. whiteboard mobil multifunctional magnetoplan cu dimensiunea de 120 x 220 cm cu urmatoarele caracteristici: tip tabla - magnetica; tip montare - standard; material carcasa - aluminiu; culoare alb; caracteristici - mobila; dimensiuni 120 x 220 cm inaltime - 120 cm
- Număr anunț
- DA26062598
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 30195900-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.389 RON
- Valoare atribuită
- 1.389 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.