Atribuită
Cumpărare directă
Set piese STIHL FS 70C : Volanta– piesa de origine Stihl - 41401902010 1bc. x 26,30 Demaror – piesa de origine Stihl - 41441904014 1bc. x 92,60 Semicarter – piesa de origine Stihl - 41440210301 1bc. x 176,10 Garnitura cilindru – piesa de origine Stihl - 41440292301 1bc. x 6,50 Capac carter – piesa de origine Stihl - 41440212500 1bc. x 33,50 Filtru aer – piesa de origine Stihl - 41441242800 1bc. x 4,90 Cilindru– piesa de origine Stihl - 41440201203 1bc. x 130,00 Arbore – piesa de origine Stihl - 41440300401 1bc. x 114,90 Carburator – piesa de origine Stihl - 41441200608 1bc. x 116,50 Surub demaror – piesa de origine Stihl - 00009511100 10 bc. x 2,30
- Număr anunț
- DA26052977
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 724,30 RON
- Valoare atribuită
- 724,30 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.