Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt in cotidianul "Adevarul" editiile din 06.08.2020 si 07.08.2020, format tiparit. Achizitie conform referat nr.25382/31.07.2020 (nr.1509/31.07.2020), oferta nr.25770/04.08.2020

Număr anunț
DA26084618
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,10 RON
Valoare atribuită
114,10 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,10 RON

din 114,10 RON estimat