Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste achizitionarea unui numar de 24 de sticle de alcool sanitar ambalat in flacoane de 500 ml, avizat de Ministerul Sănătății, la pretul de 7.70 lei fara TVA.

Număr anunț
DA26075675
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
INL BRAND SRL (CUI 25377120)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,80 RON
Valoare atribuită
184,80 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,80 RON

din 184,80 RON estimat