Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Detaliu constructiv Cant. Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA Amoniac solutie EPR NH3 Ambalare : recipient din sticla, capac PP28 Capacitate : 1 L Puritate24% Carbonat (CO3)0.003% Calciu (Ca) + Magneziu (Mg) (by Ca)0.0004% Clorura (Cl–)0.0002% Sulf (S)0.001% Fosfat (PO4)0.0005% Substante ce reduc KMnO40.0008% Fier (Fe)0.0001% Materie non-volatila0.005% Metale grele (Pb)0.0002% Reglementari : M.W : 17.03 CAS : 1336-21-6 EC : 215-647-6 EC INDEX : 007-001-01-2 UN : 2672 IMDG : 8 III UN 2672 ADR : 8 C5 III UN 2672 IATA : 8 III UN 2672 H : H314-H335-H400 P : P280-P301+P330+P331-P305+P351+P338-P303+P361+P353-P405-P501 AMMO-25P-1K0 1 25.89 25.89 n,n-dimetilformamida 99.9% GLR (CH3)2NCHO Ambalare : recipient plastic COEX Capacitate : 1 L Prezentare : lichid clar Puritate99.9% Culoare (Hazen)≤ 10 Pierdere uscare ≤ 0.03% Aciditate (Acid formic (HCOOH))0.001% Alcalinitate 0.001% Metanol (CH3OH)0.005% Densitate la 20°C0.948-0.952g/ml Reglementari : M.W : 73.09 CAS : 68-12-2 EC : 200-679-5 EC INDEX : 616-001-00-X UN : 2265 IMDG : 3 III UN 2265 ADR : 3 F1 III UN 2265 IATA : 3 III UN 2265 H : H360U-H312-H332-H319P : P280-P271-P302+P352-P308+P313-P305+P351+P338-P501 DMFO-P0P-1K0 1 44.95 44.95 Pahar Berzelius forma joasa Gradat , cu cioc Material : sticla borosilicata Capacitate : 150 ml Diametru : 60 mm Inaltime : 80 mm Cf DIN 12331 , ISO 3819 BKL3-150-012 20 3.43 68.60 Balon cotat clasa A cu dop plastic Material: Sticla borosilicata Cf ISO 1042 DI
- Număr anunț
- DA26089384
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717,65 RON
- Valoare atribuită
- 717,65 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.