Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrărilor (dirigenție șantier) pentru obiectivul de investiții „Asfaltare drum comunal Buburuz Dora- Zoița Ioan avand numar cadastral 32653” sat Horodniceni.

Număr anunț
DA26068526
Autoritate contractantă
COMUNA HORODNICENI (CUI 4326833)
Furnizor / câștigător
MAXIM I. IONUȚ-DUMITRU (CUI 42135887)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.140 RON
Valoare atribuită
7.140 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.140 RON

din 7.140 RON estimat