Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de intretinere si reparare a drumurilor efectuate la Fata Repezii, Musteata 2, Pripor, Vala cu Fagii, Valea Carelor, Dispensarul veterinar, Valea Orzului, Repedea, Musteata 1 - sapat sant, nivelat si astupat - adus piatra din cariera - sapat si largit drumul - construit zid de sprijin - curatat santuri - construit cascada - nivelat si reparat ulite

Număr anunț
DA26079163
Autoritate contractantă
Comuna Sacel (Primaria Comunei Sacel) (CUI 3627536)
Furnizor / câștigător
BIZMARCRIN UNIVERSAL SRL (CUI 37099265)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.939 RON
Valoare atribuită
44.939 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.939 RON

din 44.939 RON estimat