Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii minime comunicatii: -tip VPN securizat(tehnologie IPSEC); - conexiune permanenta de nivel 2, VLAN Ethernet, EoMPLS, VPWS, VPLS, end-to-end; -interfata Ethernet/FastEthernet; -disponibilitate 99,9%; -latenta pachetelor/1000 pachete < 30 ms; -procent de pachete pierdute < 1%; -banda garantata - 100%. Alte cerinte si specificatii se regasesc in caietul de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA26084301
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.505,36 RON
- Valoare atribuită
- 14.505,36 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.