Atribuită
Cumpărare directă
130 abonamente telefonie mobila, Digimobil Business Nelimitat - 6 telefoane mobile Samsung Galaxy S20 5G - 124 telefoane mobile Digi C2 - Tarif lunar: 1.465,00 lei fara TVA/ luna - Tarif total: 35160,00 lei fara TVA/ total Perioada contractuala: 24 luni , conform ofertei BUS1613/27.07.2020 respectiv 36611/27.07.2020, incepand cu data de 24.08.2020
- Număr anunț
- DA26060919
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.160 RON
- Valoare atribuită
- 35.160 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.