Atribuită
Cumpărare directă
Ardei gras proaspat, sanatos, calitatea I, pt. umput Banane, proaspete, sanatose, calitatea I Cartofi, calitatea I, sanatosi Ceapa , sanatoasa , calitatea I Lamai, sanatoase, proaspete , calitatea I Telemea de vaca, produs natural din lapte de vaca; Unt masa 200 g, de calitate, in termen de valabilitate Usturoi uscat, sanatos, calitatea I
- Număr anunț
- DA26061663
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
- Cod CPV
- 03221230-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.505,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.505,70 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.