Atribuită Cumpărare directă

Masca (masti) chirurgicala, 3 straturi, elastic, dispozitiv medical. Insotita de Declaratie conformitate MDD 93/42/EEC, AVIZ MS. Anunt aferent ofertei tranmise in data de 28.07.2020 catre POLITIA LOCALA BACAU. 5000buc x 0.63 lei/buc fara TVA înregistrată la sediul instituției cu nr.9598/28.07.2020

Număr anunț
DA26074375
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat