Atribuită Cumpărare directă

Certificat SSL Positive valabilitate 2 ani caracteristici: Reemitere gratuita Criptare pe 256 de biti sigla gratuita Compatibilitate cu browsele actuale peste 99% poate securiza un domeniu sau un subdomeniu Protejarea domenilor cu WWW sau fara WWW INSTALARE PE SERVERE LINUX

Număr anunț
DA26053585
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,40 RON
Valoare atribuită
244,40 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,40 RON

din 244,40 RON estimat