Atribuită Cumpărare directă

Kit aparat foto CANON modelD-SLR EOS 4000 D conform specificatiilor tehnice atasate anuntului publicitar ADV 1159417 si comenzii ferme nr. 13185/04.08.2020, atașate.

Număr anunț
DA26079815
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.661 RON
Valoare atribuită
1.661 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.661 RON

din 1.661 RON estimat