Atribuită
Cumpărare directă
TONER NEGRU OKI MC873DN COD 45862818 – 15.000 PAGINI BUC 5 TONER YELLOW OKI MC873DN COD 45862814 – 10.000 PAGINI BUC 4 TONER MAGENTA OKI MC873DN COD 45862815 – 10.000 PAGINI BUC 4 TONER CYAN OKI MC873DN COD 45862816 – 10.000 PAGINI BUC 4 TONER NEGRU LEXMARK CS310DN COD 70C2HK0 (702HK) - 4.000 PG BUC 1 TONER MAGENTA LEXMARK CS310DN COD 70C2HM0 (702HM) - 3.000 PG BUC 1 TONER YELLOW LEXMARK CS310DN COD 70C2HY0 (702HY) - 3.000 PG BUC 1 TONER CYAN LEXMARK CS310DN COD 70C2HC0 (702HC) - 3.000 PAGINI BUC 1 TONER NERGU MINOLTA C258 COD TN324K - 28.000 PAGINI BUC 9
- Număr anunț
- DA26065995
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI 13038872)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.249 RON
- Valoare atribuită
- 13.249 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.