Atribuită Cumpărare directă

PLACA ABS 210 x 150 mm ABS argintiu

Număr anunț
DA26061887
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
ALCHEMY S.R.L. (CUI 18151332)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.932 RON
Valoare atribuită
4.932 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.932 RON

din 4.932 RON estimat