Atribuită Cumpărare directă

Elaborare Strategie de Dezvoltare Locala 2021-2027 pentru comuna CÂRCEA conform caietului de sarcini atașat nr. 6019/08.07.2020. Etape elaborare Strategie de Dezvoltare Locala: 1. Pregatirea proiectului; 2. Auditul situatiei existente; 3. Culegerea si analiza datelor; 4. Analiza SWOT; 5. Stabilire valori misiune si obiective; 6. Stabilirea portofoliului de proiecte; 7. Stabilirea planului de actiune; 8. Elaborarea strategiei finale; 9. Aprobarea strategiei in Consiliul local.

Număr anunț
DA26099414
Autoritate contractantă
COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.000 RON
Valoare atribuită
26.000 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.000 RON

din 26.000 RON estimat