Atribuită
Cumpărare directă
STAPLER de 100 mm pentru rezecție, transecție și anastomoză, plasează două rânduri dublu eșalonate de capse DST * și simultan împarte țesutul între cele două rânduri duble. Instrumentul este conceput pentru utilizare multiplă în timpul unei singure proceduri chirurgicale. Acesta poate fi reîncărcat de până la 7 ori pentru un total de 8 aplicații. Dimensiunea capsei deschise: 3 x 4,85 mm Închidere aproximativă în formă de B: 2,0 mm Tehnologie de capsare direcțională pentru modelarea perfectă a capsei în formă de ""B"". Fiecare unitate de încărcare de unică folosință conține un cuțit proaspăt. SSTAPLER-ul poate fi folosit cu codurile unităților de încărcare de unică folosință GIA10038L și GIA10048L." ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA26074126
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33162000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.