Atribuită
Cumpărare directă
a. Desfășurarea tuturor activităților necesare realizării evenimentului; b. Propunerea artiștilor; c. Verificarea disponibilității artiștilor, d. Contractarea si plata artiștilor și a colaboratorilor, e. Negocierea necesarului tehnic solicitat de artiști, f. Crearea planurilor de situație ale zonelor de desfășurare, g. Crearea schițelor de scenă, h. Găsirea furnizorilor și negocierea contractelor pentru echipamentele scenotehnice solicitate de artiști, i. Furnizarea scenotehnicii, a materialelor si a obiectelor necesare pentru eveniment; j. Menținerea legăturii cu artiștii și furnizorii pe toată perioada pregătirilor, k. Găsirea si plata serviciilor de transport, cazare și masă necesare artiștilor, l. Coordonarea tuturor activităților de pregătire a evenimentului: - Ridere specifice ale artistilor, - Avize necesare desfășurării evenimentelor, - Crearea programului de transporturi, - Crearea planului de implementare, - Crearea
- Număr anunț
- DA26075564
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA CENTRUL CULTURAL PLAI (CUI 32456570)
- Cod CPV
- 79953000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.