Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 10 fiole din sticla bruna x 10 ml concentrat pentru solutie perfuzabila

Număr anunț
DA26087655
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540,84 RON
Valoare atribuită
540,84 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540,84 RON

din 540,84 RON estimat