Atribuită
Cumpărare directă
Cheie cu lant pentru filtru de ulei, Yato YT-22260 = 1 bc la 45.38 lei fara tva -Cleste Suedez tip S, 330mm, TopMaster -290515=1 bc la 36.05 lei fara tva -Surubelnita electrica cu acumulator Raider RDP-CSCL03, 1.3Ah, 180rpm=1 bc la 124.37 lei fara tva -Lampa solara pentru iluminat stradal Horoz Laguna-50, kit complet, 50W, 950lm, lumina rece 6400K cod 074-006-0050/6400 k = 4 bc la 292.44 lei fara tva /bc Valoare = 1169.76 lei fara tva /4 bc -Lampa pentru iluminat stradal Orlando-20, 20W, 1726 lm, corp aluminiu, 85-265V, IP65, SMD led cod 074-005-0020= 20 bc la 78.16 lei fara tva/ bc Valoare = 1563.20 lei fara tva/20 bc Total valoare pachet = 2938.76 lei fara tva
- Număr anunț
- DA26087803
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI POIENARII DE ARGES) (CUI 4654733)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 31521000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.938,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.938,76 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.