Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare, realizare si mentenanta de site-uri WWW dedicate caselor de cultura 1.1. Creare 2 pagini web (RO, HU) 1.2. Creare utilizatori si setare drepturi pentru actualizarea continutului paginilor 1.3. Creare interfata cu lista cu email-uri la care postarile pe pagina web ajung in mod automat sub forma unui e-mail (astfel nemaifiind necesara scrierea manuala a e-mail-urilor periodice) 2. Import arhiva evenimente din fisier Excel, cu structurare pe cele categorii 3. Actualizarea continutului paginilor web de catre prestator, pe baza informatiilor furnizate de catre beneficiar, in termen de max. 16 ore lucratoare, pe o perioada de 1 an calendaristic 4. Taxa anuala rezervare nume domeniu 5. Taxa anuala hosting performant 6. Mentenanta anuala pagina web
- Număr anunț
- DA26087869
- Autoritate contractantă
- Casa Oraseneasca de Cultura Covasna (CUI 4925611)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIKACONSULTING S.R.L. (CUI 41322194)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.299 RON
- Valoare atribuită
- 12.299 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.